Od projektu do wymarzonego domu

Jesteśmy rodzinną firmą z dwudziestoletnim doświadczeniem w budowie energooszczędnych domów z drewna w technologii szkieletowej i z bali. Setki realizacji i lata pracy z ludźmi, których marzeniem jest mieszkać ładnie, wygodnie i zdrowo pozwoliło nam zrozumieć najważniejsze potrzeby naszych przyszłych Klientów.

Nasze produkty – Energooszczędne Domy z Drewna, spełniają najwyższe oczekiwania. Realizując różnej wielkości oraz złożoności budowy, od urokliwych saun po spektakularnej wielkości karczm przyświeca Nam idea budowa pięknych i zdrowych domów z wykorzystaniem systemów energooszczędnych i naturalnych materiałów – i tak chyba najkrócej można by określić to, czym się zajmujemy.

Polski producent – bezpieczna inwestycja

Proponowane przez nas budynki wykonujemy w stylu nowoczesnym, modernistycznym jak również domy w stylu tradycyjnym – wiejskiej chaty. Stosowane konstrukcje technologiczne pozwalają na dopasowanie do oczekiwań każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Nasi klienci chcą mieszkać bezpiecznie i wygodnie w domu ciepłym, trwałym , solidnym, wytrzymałym i funkcjonalnym. Produkowane przez nas budynki spełniają wszystkie te warunki i oczekiwania klientów co więcej pozwalają na budowę domu zgodnie z tradycją i sentymentami oraz najnowszymi trędami w budownictwie.

Wszystkie materiały stosowane przez naszą firmę są sprawdzone i posiadają odpowiednią jakość materiału. Do produkcji stosujemy drewno świerkowe lite -suszone w komorach komputerowych , co gwarantuje odpowiednią jego wilgotność oraz drewno konstrukcyjne klejone – BSH i KVH , czterostronnie obrabiane, impregnowane środkami owadobójczymi , grzybobójczymi oraz ogniochronnymi.

pic

Jesteś zainteresowany? Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania

Napisz